Основні характеристики продукції

Призи та нагороди

Призи та нагороди

докладніше
Торгова марка

Торгова марка

докладніше
Сорт винограду

Сорт винограду

докладніше
Солодкість вина

Солодкість вина

Вміст цукру є, мабуть, другим за значимістю параметром, який допоможе зрозуміти, до якого виду столових або кріплених вин відноситься напій ще до початку дегустації. Існує чотири основних види вин: столові,…

докладніше
Колір вина

Колір вина

Вибір гарного вина часто стає непростим завданням, надто вже багато існує видів, сортів і класифікацій вина

докладніше

Ахашені
Teliani Valley

Червоне напівсолодке вино Ахашені
Червоне напівсолодке вино «Ахашені» контрольоване за місцем походження назви, виготовлено з відбірного винограду сорту Сапераві, вирощеного в специфічній зоні Ахашені в Кахетії. Характеризується темно-червоним забарвленням, чітко вираженим букетом, гармонійним смаком та оксамитовими шоколадними тонами.

Хванчкара
Teliani Valley

Червоне напівсолодке вино Хванчкара
Червоне напівсолодке вино «Хванчкара» контрольоване за місцем походження назви, виготовлено з відбірного винограду сортів Александроулі та Муджуретулі, у специфічній зоні Хванчкара в Рачі. Характеризується темно -рубіновим забарвленням, добре розвиненим ароматом, властивим цим сортам винограду, та оксамитовими тонами малини.

Цинандалі
Teliani Valley

Біле сухе вино Цинандалі
Біле сухе вино «Цинандалі» контрольоване за місцем походження назви, виготовлено з відбірного винограду сортів Ркацителі і Мцване зростаючих в Кахеті, в специфічній зоні Цинандалі. Дозріває в дубових бочках протягом 3 місяців. Характеризується світло-солом'яним забарвленням, відрізняється чудовим букетом та неповторним ароматом.