Сорт винограду Цицка


Сорт винограду Цицка - місцевий имеретинский сорт винограду.

Можна зустріти ще такі його назви як Шанті, Цицка, мама Цицка.

Цей білий винний виноград є одним з найважливіших технічних сортів західній Грузії, так як займає майже половину загальної площі виноградників в Імеретії.

Сорт відмінно підходить для виробництва шампанського, білих високоякісних європейських, а також місцевих грузинських столових вин. Виступає основним виноматеріалом для ігристих напоїв. З нього отримують традиційне біле столове вино.

Вино ігристе біле напівсолодке
Teliani Valley

Вино ігристе Teliani Valley біле напівсолодке
Вино ігристе Teliani Valley біле напівсолодке. Виготовлено з сорту винограду Цицка, вирощеного в Грузії, в зоні Імереті. Характеризується золотистим відтінком, неповторною легкістю смаку та багатим фруктовим букетом. Рекомендується подавати як аперитив, так і з різними десертами.

Вино ігристе біле напівсухе
Teliani Valley

Вино ігристе Teliani Valley біле напівсухе
Вино ігристе Teliani Valley біле напівсухе. Виготовлено з сорту винограду Цицка, вирощеного в Грузії, в зоні Імереті. Характеризується золотистим відтінком, неповторною легкістю смаку та багатим фруктовим букетом.Рекомендується подавати як аперитив, так і з різними десертами.

Вино ігристе біле сухе
Teliani Valley

Вино ігристе Teliani Valley біле сухе
Вино ігристе Teliani Valley біле сухе. Виготовлено з сорту винограду Цицка, вирощеного в Грузії, в зоні Імереті. Характеризується золотистим відтінком, неповторною легкістю смаку та багатим фруктовим букетом. Рекомендується подавати як аперитив, так і з різними десертами