International Qvevri Wine competition - Gold medal


International Qvevri Wine competition (Міжнародний конкурс вин Qvevri) організований Грузинською асоціацією вин за підтримки Національного агентства виноробства.

За словами організаторів, основна мета конкурсу - «уявити краще вино для світу, стимулювати виробництво і споживання вина, підвищити обізнаність про винах, вироблених в різних країнах».

Конкурс відкритий виключно для виробників вина Qvevri з усіх країн та виноробних регіонів світу.Вина будуть оцінюватися національними та міжнародними суддями.

1-й Міжнародний конкурс вин Qvevri був провдений у вересні 2017 року під час 4-го Міжнародного симпозіуму «Qvevri Wine» в Грузії.

Мцване квеврі біле сухе
Глехурі

Біле сухе вино Глехурі Мцване квеврі
Вино біле сухе Глехурі Мцване квеврі. Характеризується ароматом польових квітів, до якого гармонійно приєднуються м'які тони кураги та меду. Смак ароматний, середньої тривалості з вираженими танинами і приємною кислотністю.

Ркацителі квеврі біле сухе
Глехурі

Біле сухе вино Глехурі Ркацителі квеврі
Вино біле сухе Глехурі Ркацителі квеврі. Характеризується фруктовими і квітковими відтінками, смак вина свіжий, м'який, з хорошим балансом, помірним післясмаком та ароматом солодких прянощів.