Грузинський коньяк Le Causase


Грузинський коньяк Le Cauсase

Історія цього коньяку розпочалася в 1858 році, коли Олександр Дюма, перебуваючи з візитом в Тбілісі, втратив свою улюблену флягу з гравіюванням «Le Caucase» на вузькій вуличці Тифліса (колишня назва Тбілісі).

Фляга була знайдена Ніко Марвелі, учнем семінарії. У той же вечір Марвелі та його друзі повністю сп'яніли і згодом були вигнані з семінарії. Щоб знищити докази, Марвелі викинув флягу з вікна в спальні на вулицю, де її виявив студент Саймон Джабадарі, який приїхав в Тбілісі на канікули.

У той час бренді та коньяк можна було знайти тільки в підвалі палацу губернатора. Єдиним «іноземним» напоєм, який продавали для суспільного споживання, був ром, який люди називали «сапранго».

Через сімнадцять років після вищезгаданого інциденту, Джабадарі та Марвелі познайомилися. Саме в будинку Джабадарі Марвелі побачив ту саму флягу з все ще видимої гравюрою «Le Caucase». Фляга пробудила в Джабадарі бажання участі в дуже цікавій діяльності: розвиваючи пристрасть до саморобного коньяку, він продовжував переганяти і витримувати його в своєму маєтку протягом багатьох років.

Єдиний сучасний спогад про Джабадарі та його коньяк - це короткий запис, зроблений на французькій мові Ніко Марвелі, який розповідає про пригоду коньяку Джабадарі. В кінці двадцятого століття, після розпаду Радянського Союзу, історія Джабадарі перейшла в небуття. Держава виставила на аукціон майно Симона Джабадарі.

Цей старий маєток було придбано «Теліані Велі» з метою побудувати невеликий готель та винний зал для туристів. Вивчаючи історію маєтку, компанія знайшла старий план маєтку і безліч документів. Під час ремонтних та відновлювальних робіт, робітники виявили головний секрет Симона Джабадарі - дубовую бочку, яка перебувала під землею близько ста років з гравіюванням "Le Caucase". Саме в цій діжці був коньяк Саймона Джабадарі, призначений для його нащадків.

Ця стара та таємнича історія ще раз підтверджує, що коньяк належить до вічності.

Коньяк Le Caucase 5 років
Le Caucase

Коньяк Le Caucase витримка 5 років
Коньяк Le Caucase витримка 5 років характеризується темним бурштиновим кольором, м'яким оксамитовим смаком, відрізняється розвиненим ароматом, насиченим багатими тонами квітів та ванілі Объем – 0,5л, алкоголь 42%

Коньяк Le Caucase VSOP витримка 12 років
Le Caucase

Коньяк Le Caucase VSOP витримка 12 років
Коньяк Le Caucase VSOP витримка 12 років характеризується інтенсивним бурштиновим кольором, червонувато-багряним, насиченим, багатим та м'яким смаком, відрізняється ефектними первинними ароматами солодкуватих чорних родзинок, сушеної чорної сливи, молочного шоколаду.. Об’єм: 0,5л, алкоголь: 40%

Коньяк Le Caucase 3 роки
Le Caucase

Коньяк Le Caucase витримка 3 роки
Коньяк Le Caucase витримка 3 роки характеризується світло-солом'яним кольором, м'яким оксамитовим смаком, відрізняється помірно-розвиненим ароматом з легкими тонами квітів та ванілі. Объем – 0,5л, алкоголь – 40%

Коньяк Le Caucase ХО витримка 20 років
Le Caucase

Коньяк Le Caucase ХО витримка 20 років
Коньяк Le Caucase ХО витримка 20 років характеризується темним бурштиновим кольором, насиченим, багатим та м'яким смаком, відрізняється ефектними ароматами з первинними солодкуватими нотами сушеної чорної сливи, шоколаду.. Об’єм: 0,7л, алкоголь: 40%