Імереті


В Імереті традиційно поширені сорти винограду Цолікоурі, Цицка і Крахуна.  Вони використовуються для виробництва білого столового вина.  Для виробництва червоного вина використовуються інші поширені тут сорти винограду: Дзелшаві, Шавкапіто, Аладастурі, Остханурское сапери і Сапераві.  Ігристі вина виготовляються з сортів Цицка, Горийское Мцване, Шаві Пинті, Аліготе і Шардоне.  Сорт винограду Оджалеші зростає в високогірному регіоні Самегрело і в мікрорайонах Салхино-Тамаконі, з нього виготовляється столове вино Оджалеші, яке має інтенсивний колір і натуральний, напівсолодкий смак.

  • Мікрозона Свірі

Вино ігристе біле напівсолодке
Teliani Valley

Вино ігристе Teliani Valley біле напівсолодке
Вино ігристе Teliani Valley біле напівсолодке. Виготовлено з сорту винограду Цицка, вирощеного в Грузії, в зоні Імереті. Характеризується золотистим відтінком, неповторною легкістю смаку та багатим фруктовим букетом. Рекомендується подавати як аперитив, так і з різними десертами.

Вино ігристе біле напівсухе
Teliani Valley

Вино ігристе Teliani Valley біле напівсухе
Вино ігристе Teliani Valley біле напівсухе. Виготовлено з сорту винограду Цицка, вирощеного в Грузії, в зоні Імереті. Характеризується золотистим відтінком, неповторною легкістю смаку та багатим фруктовим букетом.Рекомендується подавати як аперитив, так і з різними десертами.

Вино ігристе біле сухе
Teliani Valley

Вино ігристе Teliani Valley біле сухе
Вино ігристе Teliani Valley біле сухе. Виготовлено з сорту винограду Цицка, вирощеного в Грузії, в зоні Імереті. Характеризується золотистим відтінком, неповторною легкістю смаку та багатим фруктовим букетом. Рекомендується подавати як аперитив, так і з різними десертами